Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Październik

Autor Piotr Gibaszewski

Dla wielu z Was – zwłaszcza urodzonych w II i III dekadzie znaku – zaczęły się schody. Opozycja Saturna, oraz kwadratura Jowisza, bezlitośnie przypominają o zaległościach, zlekceważonych ostrzegawczych sygnałach, narastających długach i zobowiązaniach finansowych. Temat pracy, twarda ekonomiczna rzeczywistość, konieczność poświęcenia wielu przyjemności i uciech stanie się dla Ciebie kwestią kluczową. Na światło dzienne wyjdą wszystkie Twoje słabości, braki, niedociągnięcia i nieprzerobione lekcje. Nie ma zatem wyjścia. Trzeba się zabrać do roboty, trzeba uczciwie i wnikliwie przyjrzeć się swojemu stanowi posiadania. Nie możesz się dłużej wahać przed podjęciem nieprzyjemnych, ale strategicznych i ważnych decyzji. Jednak po krótkim okresie zaskoczenia, gdy zaliczysz zimny prysznic, bardzo szybko staniesz na nogi i energicznie ruszysz do boju. Znajdujesz się bowiem także pod pomyślnym i mobilizującym wpływem sekstyla Neptuna, oraz trygona Plutona. Trudna lekcja, którą zaliczysz, wyjdzie Ci wyłącznie na dobre, gdyż wreszcie pokonasz swoje lenistwo i niechęć do zmian.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Inny
Inny
Za każdym razem płoszy uśmiechy. Gasi radość nieśmiałą policzka. »
 Twój horoskop

Dzienny: 23.10
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.10 - 26.10
Wielu z Was będzie wspominać ten rok mając w pamięci niebywały natłok problemów, ogrom pracy, gigantyczną ilość spraw do załatwienia i wiele wyzwań, którym trzeba było... »
Roczny: 2014
Poczucie, że sprawy idą, jak po grudzie, nawał rzeczy do załatwienia, masa problemów do rozwiązania, ogrom pracy, przeciążenie, stres i zmęczenie – to konsekwencje... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter poleca artykuł

Joga na czas ciąży i porodu

Oto praktyczny przewodnik dotyczący tego, jak przygotować sobie plan porodu naturalnego. Znajdziesz w nim wszystko, co niezbędne, by urodzić siłami natury. wskazówki, jakie wybrać techniki wspomagające przebieg porodu, pomocne ilustracje, informacje dotyczące medycznej interwencji oraz szczegółowe rady przydatne na wszystkich etapach porodu, które wykorzystasz, gdy nadejdzie ten wielki dzień. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na wrzesień 2014

O optymistycznym trygonie Jowisza do Urana i o wielu innych waznych wydarzeniach pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na wrzesień 2014
więcej »