Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Listopad

Autor Piotr Gibaszewski

Rok nieubłaganie biegnie do końca, Ty zaś stoisz przed ogromnymi wyzwaniami, masz wiele ważnych rzeczy do załatwienia, a opóźnienia, zaliczone straty, zawodowe rozczarowania i finansowe problemy mocno dają Ci się we znaki. Przykre i nieprzyjemne wpływy kwadratury Jowisza, oraz opozycji Saturna, sprawiają, że na szczęśliwy los, dobre układy i taryfę ulgową nie ma co liczyć. Nie masz zatem wyjścia. Trzeba się brać ostro do roboty, odważnie, ale konsekwentnie i systematycznie wychodząc z kryzysu, pokonując życiowe przeciwności i przeszkody. Taka solidna szkoła życia, którą obecnie przechodzisz, przyniesie Ci jednak w przyszłości same korzyści. Masz bowiem szansę naprawić konsekwencje wieloletnich błędów i braków. Robienie porządków rozpocznij od swojego otoczenia, układów towarzyskich i relacji partnerskich. Z niektórych kontaktów warto zrezygnować, inne solidnie przemyśleć lub zmienić. Postęp zauważysz bardzo szybko. Trygon Marsa postawi Cię na nogi i zmobilizuje do walki o lepszą przyszłość.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Która metoda jest skuteczna?
Która metoda jest skuteczna?
Rynek rozwoju pęka w szwach! Strony internetowe przepełnione są ofertami różnego rodzaju warsztatów, szkoleń, indywidualnych sesji, terapii. Na znanym portalu społecznościowym wciąż przybywa grup gdzie można ogłaszać swoją rozwojową działalność. Co jakiś czas robi się głośno o nowej, rewelacyjnej, cudownej metodzie. Wszystko to obiecuje nam lepsze życie. Co wybrać? »
 Twój horoskop

Dzienny: 29.11
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 24.11 - 30.11
Nie musisz sobie stawiać andrzejkowych wróżb, by zrozumieć, jak wiele ważnych spraw i problemów masz do wyprostowania i naprawienia. Jednak w tym tygodniu bieg wydarzeń będzie... »
Roczny: 2014
Poczucie, że sprawy idą, jak po grudzie, nawał rzeczy do załatwienia, masa problemów do rozwiązania, ogrom pracy, przeciążenie, stres i zmęczenie – to konsekwencje... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter poleca artykuł

Przeroczenie barmy - wzniesienie - 2012/0001

Zapowiadali, że przyjdzie taki czas, czas Wielkiego Przejścia - Przekroczenie Bramy, trudny czas. Mówili o tym filozofowie, mówili prorocy, mówili wizjonerzy, mówiły religie, mówili posłańcy starych kultur, starych cywilizacji, mówili i mówią o tym przedstawiciele różnych światów.. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na listopad 2014

O wędrującym przez Koziorożca Plutonie, o wielkich zmianach, oraz o nadziei w tym zwykle smutnym miesiącu. O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na listopad 2014.
więcej »