Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Luty

Autor Piotr Gibaszewski

Tegoroczna zima jest dla Was stosunkowo łaskawa. Lepiej sobie radzicie z emocjonalnymi wahaniami, z psychicznymi dołkami i zdrowotnymi osłabieniami. Pomyślność, wsparcie i optymizm przynoszą Wam harmonijnie działające trygony Saturna i Plutona, oraz sekstyl Neptuna, co ma ogromne znaczenie zarówno w pracy, w nauce, jak w i sferze uczuciowej i partnerskiej. Wszelkie wyzwania zawodowe, trudności i przeszkody zamiast Was załamywać i pognębiać, mobilizują i zachęcają. Jest więc szansa na to, że bardzo dobrze wykorzystacie różnego rodzaju okazje i propozycje, które będą Wam składać przełożeni, ważni klienci, współpracownicy i przyjaciele. Duży ruch, liczne wyjazdy, podróże, przeobrażenia i nowości nie są, co zwykle ma u Was miejsce, przyczyną zamieszania, problemów, trosk i chaosu. Wasza podświadomość przestaje się bać zmian, więc jest to dobra okazja na przeprowadzki, nową pracę, sprzedaż lub kupno wartościowych rzeczy, strategiczne decyzje uczuciowe i partnerskie, zerwanie i rozstanie z kimś, z kim nie jest już Wam po drodze.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 19-25.02
Co nas czeka w tym tygodniu. 19-25.02
I choć w drugiej połowie lutego zima się często załamuje, to tym razem uderzy z całą mocą. Czy to będzie powód do zmartwień, czy też - przeciwnie - do zadowolenia, o tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 20.02
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 19.02 - 25.02
To kiepskie dni na amory, miłosne przygody i erotyczne uciechy, na co spory wpływ ma pogoda, ale także opozycja Jowisza. Nawet jeśli przyjdziesz do kogoś, kogo kochasz, z sercem na dłoni,... »
Roczny: 2018
Nie lubisz zmian, zwłaszcza, gdy dzieją się bardzo szybko. Przygotuj się więc na ostrą jazdę bez trzymanki, która Cię już wkrótce czeka. Intensywne tempo wydarzeń zapowiada... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Uwielbiam się śmiać! Wywiad z Alą Wiktorią Kummer Gają

Poniżej publikujemy wywiad z Alą Wiktorią Kummer Gają - bioterapeutką, terapeutką w zakresie różnych metod rozwoju osobistego i duchowego, Certyfikowaną Trenerką Jogi Śmiechu metodą dr. Kataria School of Laughter Yoga; wizjonerką, malarką auryczną serc. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2018

Częściowe zaćmienie Słońca, brak pełni Księżyca, dwa trójkąty losu, oraz konsekwencje tranzytu Plutona przez Imum Coeli horoskopu III RP, a także potężne zawirowania na rynku kryptowalut. Zapraszam do lektury mojej prognozy na luty 2018
więcej »