Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Październik

Autor Piotr Gibaszewski

Dla wielu z Was – zwłaszcza urodzonych w II i III dekadzie znaku – zaczęły się schody. Opozycja Saturna, oraz kwadratura Jowisza, bezlitośnie przypominają o zaległościach, zlekceważonych ostrzegawczych sygnałach, narastających długach i zobowiązaniach finansowych. Temat pracy, twarda ekonomiczna rzeczywistość, konieczność poświęcenia wielu przyjemności i uciech stanie się dla Ciebie kwestią kluczową. Na światło dzienne wyjdą wszystkie Twoje słabości, braki, niedociągnięcia i nieprzerobione lekcje. Nie ma zatem wyjścia. Trzeba się zabrać do roboty, trzeba uczciwie i wnikliwie przyjrzeć się swojemu stanowi posiadania. Nie możesz się dłużej wahać przed podjęciem nieprzyjemnych, ale strategicznych i ważnych decyzji. Jednak po krótkim okresie zaskoczenia, gdy zaliczysz zimny prysznic, bardzo szybko staniesz na nogi i energicznie ruszysz do boju. Znajdujesz się bowiem także pod pomyślnym i mobilizującym wpływem sekstyla Neptuna, oraz trygona Plutona. Trudna lekcja, którą zaliczysz, wyjdzie Ci wyłącznie na dobre, gdyż wreszcie pokonasz swoje lenistwo i niechęć do zmian.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

CzaroMarownik 2015!!
CzaroMarownik 2015!!
Wyjątkowy kalendarz dla wyjątkowych osób! Nowy CzaroMarownik to jeszcze więcej magii, rytuałów, porad, codziennych inspiracji i ciekawych artykułów podejmujących najbardziej aktualne ezoteryczne tematy. Dzięki niemu wkroczysz w 2015 rok, obwołany przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Światła, uzbrojona w wiedzę, która pomoże ci wykorzystać energię płynącą z księżyca i natury i wprowadzić pozytywne zmiany w każdą z dziedzin życia. »
 Twój horoskop

Dzienny: 25.10
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.10 - 26.10
Wielu z Was będzie wspominać ten rok mając w pamięci niebywały natłok problemów, ogrom pracy, gigantyczną ilość spraw do załatwienia i wiele wyzwań, którym trzeba było... »
Roczny: 2014
Poczucie, że sprawy idą, jak po grudzie, nawał rzeczy do załatwienia, masa problemów do rozwiązania, ogrom pracy, przeciążenie, stres i zmęczenie – to konsekwencje... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter poleca artykuł

Zostań medium - Praktyczny przewodnik

Wszyscy z natury jesteśmy obdarzeni wyjątkowymi zdolnościami. Wystarczy, że je w sobie obudzisz, a nawiążesz kontakt ze światem duchów. Pomoże Ci w tym Autorka, znana medium. Poprzez medytację, odpowiednie techniki oddychania i ćwiczenia, przygotujesz swój umysł i ciało do łączności z duchami. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na wrzesień 2014

O optymistycznym trygonie Jowisza do Urana i o wielu innych waznych wydarzeniach pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na wrzesień 2014
więcej »