Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Listopad

Autor Piotr Gibaszewski

Zdecydowana poprawa nastroju, samopoczucia, kondycji i zdrowia – pod takim znakiem stać będzie dla Ciebie listopad. Integrujące ciało i psychikę, wspierające wpływy trygonów Marsa i Jowisza, sprawiają, że doskonale sobie poradzisz z czekającymi Cię wyzwaniami zawodowymi, biznesowymi ambicjami i planami. To znakomity czas na te działania i przedsięwzięcia, które wymagają dobrej koordynacji, wysokiej sprawności fizycznej i emocjonalnej. Będziesz mieć poczucie, że wszystko trzymasz w garści, że kontrolujesz sytuację i nic nie dzieje się bez Twojej woli lub akceptacji. Miło i przyjemnie zrobi się również w relacjach partnerskich i w związkach. To fantastyczny czas na miłość, erotyczne poszukiwania, zmysłowe podboje i przygody. Jeśli więc masz za sobą długi czas życia  pojedynkę, jeśli długo dochodzisz do siebie po zaliczonych stratach i rozczarowaniach, wreszcie los się do Ciebie uśmiechnie i odnajdziesz drogę do uczuciowego szczęścia.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Prognoza wideo na grudzień 2015
Prognoza wideo na grudzień 2015
Horoskop nowego rządu, sejmu, analiza aktualnej sytuacji w kraju, oraz odpowiedź na pytanie, co się wydarzy w kwestii Państwa Islamskiego. O tym wszystkim mówi nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie wideo na grudzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 27.11
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 23.11 - 29.11
Uwielbiasz, gdy wszystko co się dzieje w Twoim życiu, odbywa się według planu, pod kontrolą, gdy rzeczywistość Cię nie zaskakuje i nie zmusza do jakichś gwałtownych ruchów. Tę... »
Roczny: 2015
Masz wreszcie szansę stanąć na nogi po dwóch niezwykle trudnych i męczących latach. Odzyskiwanie równowagi i odbudowa po zaliczonych stratach nie będzie jednak szła całkiem... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter poleca artykuł

Vademecum numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu

Liczby towarzyszą nam przez całe życie. Każda rzecz czy litera ma przyporządkowaną swoją liczbę. Ten kompletny przewodnik wprowadzi Cię w świat, gdzie poznasz ich ukryte znaczenie i symbolikę. Dzięki nim w logiczny sposób wyjaśnisz charakter, talenty, zdolności czy predyspozycje każdego człowieka. W tej książce znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o numerologii. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na listopad 2015

Półkrzyż znaków zmiennych, oraz wynik wyborów - co naz zatem czeka w listopadzie (i w dalszej przyszłości) - tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na listopad 2015.
więcej »