Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Lipiec

Autor Piotr Gibaszewski

Lipiec może Cię niezbyt przyjemnie zaskoczyć. Kwadratura Marsa sprawia, że ambitne wakacyjne plany trzeba będzie odłożyć na półkę. Nie da się bowiem odpoczywać na rozkaz, nie można precyzyjnie rozpisać programu dnia, nie ma sensu zmuszać się do czegoś, na co się w gruncie rzeczy się nie ma ochoty. Posłuchaj zatem swojej intuicji, pójdź za tym, co mówi i czego potrzebuje Twoje ciało. Spontaniczność, luz i otwartość na nowe doznania będzie czymś zdecydowanie lepszym, niż kurczowe trzymanie się początkowych założeń. I choć boisz się stawiać na łagodność i dystans, to właśnie rezygnacja z kurczowego pilnowania się swoich schematów jest najbardziej dla Ciebie wskazana. Jeśli chcesz coś zmienić w swoich kontaktach z bliskimi, marzysz o szczęśliwym i spełnionym związku, nie możesz iść starymi ścieżkami. Sekstyl Neptuna każe się zastanowić nad tym, czego i kogo tak naprawdę pragniesz. Przestań gonić za mirażami i złudzeniami, i przyjmij kogoś, kto jest realny, kto jest gdzieś blisko – tu i teraz.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Monada
Monada
Rozwój osobisty to zamiana wiary w wiedzę, a intuicji w logikę. Wychodzi on poza doświadczenia jednostki stając się duchową mocą. »
 Twój horoskop

Dzienny: 26.07
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 24.07 - 30.07
Ostatni tydzień lipca nie zapowiada się dla Was szczególnie przyjemnie. Świadomość, że to już połowa wakacji, że nie udało się Wam spełnić wielu pragnień, tęsknot i marzeń,... »
Roczny: 2017
Całe życie dążysz do tego, by osiągnąć taki stan w życiu, w którym wreszcie sobie powiesz – teraz mogę odpocząć… Czekający Cię rok 2017 pozwoli Ci te marzenia... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Uwielbiam się śmiać! Wywiad z Alą Wiktorią Kummer Gają

Poniżej publikujemy wywiad z Alą Wiktorią Kummer Gają - bioterapeutko-terapeutką w zakresie różnych metod rozwoju osobistego i duchowego, Certyfikowaną trenerką Jogi Śmiechu metodą dr. Kataria School of Laughter Yoga; wizjonerką, malarką auryczną serc. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na lipiec 2017

Mocny, ostry. radykalny półkrzyż na pełni Księżyca kończy względnie spokojny czas na świecie. Jaki będzie mieć to wpływ na globalną sytuację, problem z uchodźcami, oraz nasze krajowe sprawy? Zapraszam do lektury prognozy na lipiec 2017.
więcej »