Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Lipiec

Autor Piotr Gibaszewski

Lato nie jest dobrym czasem na ambitne plany i cele. Kwadratura Jowisza, oraz opozycja Saturna, sprawiają, że brakować Ci może energii, konsekwencji i systematyczności. Ciężko Ci się będzie zmobilizować do pracy, obowiązków, a na walkę i poświęcenia nie masz najmniejszej ochoty. Lepiej więc pierwszą połowę wakacji spędzić na odpoczynku, relaksie, skupiając się przede wszystkim na potrzebach ducha i ciała. I choć lubisz urlopować na wysokich obrotach, a aktywność fizyczna i ruch Cię mobilizują, to jednak tym razem warto odpuścić. Ekstremalny wysiłek, niebezpieczne sportowe dyscypliny, brawura i ryzyko nad wodą mogą przynieść fatalne konsekwencje. Zamiast więc skakać, latać i szaleć na imprezach, częściej sięgaj po książkę, idź na długi spacer do lasu, porozmawiaj z kimś bliskim. Warto się poważnie zastanowić nad przyszłością Waszych relacji uczuciowych i związków. Być może nie jest już Wam po drodze ze starą miłością. Otwórz się na coś nowego, inspirującego i pobudzającego.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

 Podstawy samouzdrawiania wg nauk tybetańskiego Bon
Podstawy samouzdrawiania wg nauk tybetańskiego Bon
Nauki Bon wywodzą się z Tybetu i można poznawać je dzisiaj w Polsce dzięki Instytutowi Ligmincha. Bon sam w sobie nie jest religią, ani filozofią, jest wiedzą ludzką, uniwersalną, z której każdy może skorzystać by poprawić jakość życia, w tym zdrowia.W tradycji tej mówi się o trzech wewnętrznych schronieniach, które są zasadami uniwersalnymi, także odnoszącymi się zatem do uzdrawiania. »
 Twój horoskop

Dzienny: 06.07
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 06.07 - 12.07
Niezbyt przyjemnie zapowiada się dla Was ten tydzień, co najmocniej odczują urodzeni w III dekadzie znaku. Wyczerpujące i nużące wpływy kwadratur Wenus i Jowisza skomplikują Waszą... »
Roczny: 2015
Masz wreszcie szansę stanąć na nogi po dwóch niezwykle trudnych i męczących latach. Odzyskiwanie równowagi i odbudowa po zaliczonych stratach nie będzie jednak szła całkiem... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter poleca artykuł

Alan Watts - namiętny sensualista czy wielki bodhisattwa?

Kim był Alan Watts? Ilu z was słyszało o tej nieprzeciętnej postaci? A jeśli już słyszeliście, to z kim ta osoba wam się kojarzy ? filozof, ksiądz, profesor, namiętny hedonista, a może mistyk czy guru? Poprawniej zapewne byłoby zapytać kim JEST Alan Watts? UWAGA KONKURS! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na lipiec 2015

Pierwszy miesiąc wakacji zapowiada się niezwykle energetycznie, mocno i spektakularnie. Co nas zatem czeka? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na lipiec 2015.
więcej »