Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Grudzień

Autor Piotr Gibaszewski

Nerwowo i niespokojnie zapowiada się dla Ciebie ostatni miesiąc roku. Presja upływającego czasu, wysokie wymagania, które stawia przed Tobą życie, zawodowe ambicje i finansowe potrzeby – to konsekwencje kwadratury Marsa. Musisz się więc liczyć ze sporym nawałem pracy, licznymi przeciążeniami, codziennym stresem i przemęczeniem. Jeśli więc nie chcesz zaliczyć grypy lub odnowienia się starej kontuzji, musisz o siebie zadbać. Zrównoważona dieta, wysypianie się i obowiązkowa porcja relaksu to najlepsza recepta na zimową aurę. Sportowa aktywność, ruch, pływanie, zajęcia w klubie fitness plus joga, medytacja i wyciszenie umysłu zdziałają prawdziwe cuda. Trygon Plutona każe się zastanowić nad swoją przyszłością, zachęca do aktualizacji życiowych planów, pożegnania się z ludźmi, z którymi nie jest Ci już po drodze. Okres Bożego Narodzenia, oraz pożegnanie starego roku, pomogą Ci odnaleźć dystans i spokój. Nie przesadzaj jednak z jedzeniem i piciem.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Poznaj czakrę międzybrwiową
Poznaj czakrę międzybrwiową
Czakra międzybrwiowa zwana jest często adźną (skr. ajna). Mówi się o niej jako o tzw. Trzecim Oku. Inne określenie to czakra naczelna. Odpowiada przysadce mózgowej, która zawiaduje wszystkimi gruczołami wydzielania wewnętrznego (przyporządkowanymi określonym czakrom). »
 Twój horoskop

Dzienny: 08.12
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 05.12 - 11.12
Spadek energii, odpływ mocy, pogorszenie samopoczucia fizycznego, przygnębienie, depresyjne nastroje, poczucie przemęczenia i wyczerpania to nieprzyjemne konsekwencje kwadratur Wenus i Marsa,... »
Roczny: 2016
Należała Ci się sowita nagroda za ciężką pracę, wysiłek i poświęcenia z ostatnich lat. I tę właśnie premię zbierzesz w niezwykle dla siebie szczęśliwym i pomyślnym, ale... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Post - wakacje dla wątroby

W obecnych paradoksalnych czasach dobrobytu, i zarazem kryzysu, mamy zwyczaj przejadania się. Często to jedzenie nie ma wielu wartości odżywczych, i służy głownie wypełnieniu żołądka. Poza tym w wielu przypadkach połykamy leki, żeby wspomóc trawienie. A to na dłuższą metę nie jest korzystne dla zdrowia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Poznaj czakrę międzybrwiową

Czakra międzybrwiowa zwana jest często adźną (skr. ajna). Mówi się o niej jako o tzw. Trzecim Oku. Inne określenie to czakra naczelna. Odpowiada przysadce mózgowej, która zawiaduje wszystkimi gruczołami wydzielania wewnętrznego (przyporządkowanymi określonym czakrom).
więcej »