Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Marzec

Autor Piotr Gibaszewski

Pierwsze dwa miesiące roku mogły wydawać się niezbyt ciekawe. A poczucie stagnacji, znudzenia, senności, braku celu i sensu tego, co robisz, mogło Ci się chwilami mocniej dawać we znaki. I choć o żadnych kryzysach nie było mowy, to jednak brak interesujących wyzwań, obniżenie lotów i popadanie w lenistwo osłabia emocjonalną sprawność. Jednak marzec przynosi zdecydowaną zmianę, wysokie tempo, dynamizm, aktywność i ruch, który sprawi, że ożyjesz, poczujesz, że krew szybciej zacznie krążyć Ci w żyłach. Koniunkcja Marsa mocno Cię rozrusza i rozkręci, więc sprawnie zabierzesz się do roboty, co zaś niemal natychmiast przyniesie świetne rezultaty i wyniki. Najprzyjemniej jednak zrobi się na polu partnerskim i uczuciowym. Być może zima zmroziła Twoje uczucia, ale przedwiośnie stopi lód, który utkwił w sercu. Sekstyl Neptuna, oraz trygon Plutona, przypomną Ci o tym, że miłość w życiu jest najważniejsza.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Poznaj ciało astralne
Poznaj ciało astralne
O ciele astralnym wiele się pisze, najczęściej w temacie tzw. eksterioryzacji, czyli wychodzenia z ciała. Nie jest to temat interesujący psychotronikę i metody uzdrowicielskie, ale niezwykle ciekawi osoby z nastawieniem ezoterycznym. »
 Twój horoskop

Dzienny: 23.03
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.03 - 26.03
To co niektórzy z Was przeżyją w najbliższych dniach, nie będzie się dało z niczym porównać. Dzięki mobilizującym wpływom koniunkcji Marsa poczujecie niebywałą ochotę na... »
Roczny: 2017
Całe życie dążysz do tego, by osiągnąć taki stan w życiu, w którym wreszcie sobie powiesz – teraz mogę odpocząć… Czekający Cię rok 2017 pozwoli Ci te marzenia... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Wylecz cukrzycę. Rewolucyjny program żywieniowy zapobiegający chorobie i cofający jej skutki.

Cukrzycę można wyleczyć, a wszelkie towarzyszące jej schorzenia wyeliminować. Tak naprawdę większość chorych na cukrzycę może w bardzo prosty sposób całkowicie odzyskać zdrowie i ograniczyć przyjmowanie leków. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2017

Znajdujemy się na przełomie dwóch astrologicznych er - Ryb i Wodnika. Jakie to niesie konsekwencje? Jak się to przejawia w świecie? O tym i o marcowej prognozie pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na marzec 2017.
więcej »