Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Czerwiec

Autor Piotr Gibaszewski

Zmęczenie, wyczerpanie i stres mocno Ci się dają we znaki. Kwadratura Marsa sprawia, że trudno Ci znaleźć czas dla siebie, że ciągle coś Ci się zwala na głowę, a nawał pracy, pilne zadania i obowiązki zmusiły Cię do poważnego zrewidowania planów, pożegnania się z iluzjami i złudzeniami. I choć chwilami masz już serdecznie dość harówki i zmagań z losem, to jednak powoli zaczynasz ogarniać sytuację dostrzegając światełko w tunelu. W uczuciach jednak nadal jest pod górkę, a Twoje miłosne i erotyczne podboje stoją pod znakiem zapytania. Koniunkcja Urana, sprawiają, że nie jest to najlepszy czas na składanie poważnych deklaracji uczuciowych i partnerskich, oświadczyny i ślub. Brakować Ci może dystansu, trzeźwego, chłodnego spojrzenia na obiekt swoich pragnień i tęsknot. Nim zatem złożysz przy ołtarzu sakramentalne „tak”, nim powiesz komuś „kocham”, pomyśl o swoich emocjach. Mimo tych przeciwności, czeka Cię bardzo dobry miesiąc w interesach, w pracy i w nauce. Trygony Saturna i Plutona wzmocnią Twój stan posiadania, pozycję zawodową, oraz przyniosą świetnie wyniki na egzaminach i rozmowie kwalifikacyjnej.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 25.06-01.07
Co nas czeka w tym tygodniu. 25.06-01.07
Pierwszy tydzień wakacji będzie pełen trudnych i napięciowych układów na niebie. Jak zatem zapowiada się początek wakacji? Czy czekająca nas mocna pełnia skomplikuje urlopowe plany i letni wypoczynek? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 25.06
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 25.06 - 01.07
Nie w głowie Ci teraz myśli o wakacjach, wyjazdach i urlopach. To czas twardych zmagań, walki, konieczności podejmowania trudnych i nieprzyjemnych decyzji. Kwadratury Wenus i Marsa, oraz... »
Roczny: 2018
Nie lubisz zmian, zwłaszcza, gdy dzieją się bardzo szybko. Przygotuj się więc na ostrą jazdę bez trzymanki, która Cię już wkrótce czeka. Intensywne tempo wydarzeń zapowiada... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                                   


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Przyciągnij partera którego pragniesz

Być z właściwym człowiekiem to nasze naturalne pragnienie, nasze marzenie. Jak wszystkie naturalne pragnienia, powinno ono móc się spełnić. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »