Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Sierpień

Autor Piotr Gibaszewski

Finansowe apetyty, wygórowane aspiracje materialne i nadmierne ambicje zawodowe mogą okazać się źródłem sporych problemów, trosk i zmartwień dla tych z Was, którym się wydawało, że nadrobią w wakacje stracony czas, że odegrają się za straty i rozczarowania. Kwadratury Marsa, oraz opozycja Saturna, nie zapowiadają szybkiego powrotu hossy, nie dają nadziei na efektowne sukcesy i błyskotliwe zwycięstwa. Przeciwnie, musicie nadal oszczędzać, a inwestycje i środki finansowe przeznaczać jedynie na dobrze przemyślane cele i wyzwania, które mają mocne oparcie, są skierowane na osiąganie rezultatów w dalekiej przyszłości, nie licząc na natychmiastowe gratyfikacje. Do kłopotów finansowych i zawodowych mogą dołączyć również emocjonalne i rodzinne troski. Nieporozumienia z bliskimi, żal, rozczarowania postawą i zachowaniem tych, na których Wam tak bardzo zależało może przynieść solidnego kaca łącznie z trzeźwiącym prysznicem. Na szczęście w połowie sierpnia dostaniecie się pod rewelacyjny wpływ trygona Jowisza, który przyniesie znaczącą poprawę nastroju, samopoczucia, zdrowia i kondycji.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Ewolucja duszy
Ewolucja duszy
Oto książka, która kryje w sobie tajemnicę rozwoju duszy i jej wpływu na twoje życie! Posługując się danymi uzyskanymi z sesji terapeutycznych, autorka pokaże Ci, jak uzdrowić relacje z innymi ludźmi, pozbyć się traum i naprawić swoje przeszłe wcielenia! »
 Twój horoskop

Dzienny: 02.08
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 27.07 - 02.08
Kwadratury Słońca, Merkurego i Jowisza nie zachęcają do szczególnej aktywności, pośpiechu i gonitwy. Twoja lubiąca spokój i dystans natura źle znosi sytuacje, w których... »
Roczny: 2015
Masz wreszcie szansę stanąć na nogi po dwóch niezwykle trudnych i męczących latach. Odzyskiwanie równowagi i odbudowa po zaliczonych stratach nie będzie jednak szła całkiem... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter poleca artykuł

Efekt synchroniczności Kirby Surprise

Oto rewolucyjna metoda zarządzania rzeczywistością, dzięki której wywołasz efekt synchroniczności, a więc odzwierciedlisz w swoim życiu tylko pożądane przez ciebie wydarzenia. By rozbudzić te potężne perspektywy tworzenia, musisz jedynie odblokować swój umysł. Dr Kirby Surprise oferuje ci koncepcję z pogranicza fizyki kwantowej, teorii chaosu i złożoności, która pozwoli odrzucić teorię przypadku i samodzielnie kreować wydarzenia w swoim życiu. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na lipiec 2015

Pierwszy miesiąc wakacji zapowiada się niezwykle energetycznie, mocno i spektakularnie. Co nas zatem czeka? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na lipiec 2015.
więcej »