Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Maj

Autor Piotr Gibaszewski

Piękny, wiosenny miesiąc, jakim jest maj, naładuje Cię pozytywną energią, optymizmem i nadzieją. Trygony Jowisza i Plutona, oraz sekstyl Neptuna, sprawiają, że Twój umysł pracuje na wysokich obrotach, co dobrze wróży wszelkim ambitnym planom zawodowym, inwestycjom i biznesom. Z dużą swobodą, na luzie i bez większych problemów będziesz zarabiać pieniądze, negocjować ważne umowy, walczyć o swoje prawa i przywileje. Szczególnie korzystnie zapowiadają się te dni w nauce, w szkole i na studiach. Zdawanie trudnych, stresujących, ważnych egzaminów i zaliczeń pójdzie Ci jak z płatka. Jednak nie nastawiaj się wyłącznie na szczęście, nie kombinuj, nie próbuj oszukiwać los, lecz solidnie przygotuj się do tych kluczowych dla Twojej przyszłości wydarzeń. Źródłem zadowolenia i radości będzie dla Ciebie również poznawanie ludzi, nowe znajomości, przyjaźnie i towarzyskie układy, które fantastycznie zaprocentują w przyszłości.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

TCMsklep.pl - sklep z medycyną chińską i medycyną naturalną
TCMsklep.pl - sklep z medycyną chińską i medycyną naturalną
W TCMsklep.pl tradycyjna medycyna chińska jest naszą pasją! Od lat fascynowały nas Chiny, ich tradycja, kultura, język, a w szczególności wiedza starożytnych chińskich mędrców dotycząca zdrowia. »
 Twój horoskop

Dzienny: 26.05
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 23.05 - 29.05
Nie będziesz w tym tygodniu narzekać na nudę i stagnację, mimo, że mamy kolejny majowy długi weekend. Koniunkcja Merkurego, oraz trygon Jowisza, sprawiają, że rozpiera Cię chęć... »
Roczny: 2016
Należała Ci się sowita nagroda za ciężką pracę, wysiłek i poświęcenia z ostatnich lat. I tę właśnie premię zbierzesz w niezwykle dla siebie szczęśliwym i pomyślnym, ale... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Anastazja: istnieje dla tych, dla których istnieje.

Anastazja to pierwsza książka z serii Dzwoniące Cedry Rosji. Opowiada ona historię podróży handlowej przedsiębiorcy Władimira Megre do syberyjskiej tajgi w 1995 roku, gdzie był on świadkiem niezwykłych zjawisk duchowych związanych z dzwoniącymi cedrami. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na maj 2016

Latawiec, półkrzyż, brexit, aborcyjna wojna, o tym, by nie słuchać straszących proroków, oraz perspektywa obniżki ratingu Polski. O tym i o wielu innych ciekawych tematach w prognozie majowej naszego asrologa Piotra Gibaszewskiego
więcej »