Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Kwiecień

Autor Piotr Gibaszewski

Bojowe nastroje, pewność siebie, determinacja i zdecydowanie – to postawy i emocje, które nieczęsto u Ciebie goszczą. Tym bardziej warto pójść za ciosem, gdyż to szansa na błyskawiczne przyspieszenie, sukcesy i zwycięstwa tam, gdzie to tej pory trzeba było się ciężko napracować bez wielkiej nadziei na pomyślność. Koniunkcja Marsa, oraz trygon  Plutona, pomogą Ci pokonać swoje największe lęki, kompleksy, obawy i demony. Wreszcie przestaniesz katować się dylematami, destrukcyjnymi emocjami, stresem i wątpliwościami, które zastępowały realne działanie. Ten świetny czas warto wykorzystać na nadrobienie zaległości, biznesową aktywność, finansowe operacje i transakcje, strategiczne decyzje i wybory. Nie mniej pomyślne zdarzenia czekają Cię na polu uczuciowym, miłosnym i rodzinnym. Poprawa relacji z bliskimi, świadomość, że możesz liczyć na bliskich i partnera, uskrzydli Cię, napełni wiarą, optymizmem i nadzieją.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Wiara
Wiara
Wiara - rzecz, która towarzyszyła człowiekowi od wieków. Już człowiek pierwotny zauważył, że są stany duchowe, dzięki którym mniej się męczy, więcej może, szybciej zdobywa. »
 Twój horoskop

Dzienny: 01.04
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 30.03 - 05.04
Tegoroczna wiosna ma szansę długo i niezwykle pozytywnie zapisać się w Twojej pamięci. Po ciężkiej, nieprzyjemnej, męczącej, wyczerpującej fizycznie i emocjonalnie zimie, wkraczasz w... »
Roczny: 2015
Masz wreszcie szansę stanąć na nogi po dwóch niezwykle trudnych i męczących latach. Odzyskiwanie równowagi i odbudowa po zaliczonych stratach nie będzie jednak szła całkiem... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter poleca artykuł

Zima w kuchni pięciu przemian - Anna Czelej

To już ostatnia książka z serii W kuchni Pięciu Przemian, z której ponad 100 przepisów nie tylko wzbogaci twój zimowy jadłospis, ale będzie także idealnym dopełnieniem całorocznego menu według Pięciu Przemian. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2015

Niewątpliwie najtrudniejszy, ale też najbardziej ciekawy miesiąc tego roku. Ostatnia odsłona kwadratury Uran - Pluton, oraz całkowite zaćmienie Słońca - a także o wielu innych ważnych układach pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na ten miesiąc.
więcej »