Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Sierpień

Autor Piotr Gibaszewski

Drugi miesiąc wakacji zapowiada się dla Ciebie wprost fantastycznie. Doskonałe wpływy trygonów Jowisza i Plutona, oraz sekstyl Neptuna, sprawiają, że wreszcie poczujesz, że wszystko jest w porządku, doświadczysz wspaniałych wpływów głębokiego relaksu, odprężenia, wyciszenia umysłu i totalnego luzu w ciele. Szybko przełoży się to na zdecydowaną poprawę nastroju, samopoczucia i zdrowia, co zaś było zmorą i źródłem licznych kłopotów w ostatnich miesiącach. Zapomnisz zatem o stresie, przygnębieniu, odzyskasz energię, siłę i pewność siebie. Powrót do pracy i codziennych obowiązków będzie tym razem inny, niż zwykle. Masz bowiem w swojej głowie precyzyjny, jasny plan działań na przyszłość, wiesz co robić, udało Ci się stworzyć błyskotliwą strategię pokonania przeciwieństw i kłopotów. Najprzyjemniej jednak będzie na polu miłosnym i partnerskim. Jeśli więc doskwiera Ci samotność lub nie możesz się pozbierać po stracie partnera, przekonasz się, że los czasem robi wyjątkowo miłe niespodzianki.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

KURS ASTROLOGII Z ELEMENTAMI ASTROCOACHINGU
KURS ASTROLOGII Z ELEMENTAMI ASTROCOACHINGU
Szkoła Astrologii Piotra Gibaszewskiego Solarius zaprasza na wyjątkowy, pierwszy w Polsce, autorski Kurs astrologii z elementami astrocoachingu. »
 Twój horoskop

Dzienny: 27.08
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 22.08 - 28.08
Znakomicie zapowiada się dla Ciebie ten tydzień. Fantastyczne wpływy trygonów Słońca, Merkurego, Wenus i Jowisza, sprawiają, że to jeden z najlepszych momentów tego roku... »
Roczny: 2016
Należała Ci się sowita nagroda za ciężką pracę, wysiłek i poświęcenia z ostatnich lat. I tę właśnie premię zbierzesz w niezwykle dla siebie szczęśliwym i pomyślnym, ale... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Shilajit Mumijo - UZDRAWIAJĄCY BALSAM W PŁYNIE

Mumio - ceniony już w starożytności leczniczy preparat jest teraz dostępny jest w nowej formie - płynnej. Shilajit Mumijo - kirgiskie mumijo w płynie opracowano na podstawie jedynej na świecie publikacji o mumijo wydanej w Kirgizji we Frunze(dziś Biszkek) w 1989 roku. Poniżej prezentujemy wywiad z dyrektorem Gabinetów Shilajit Mumijo w Polsce rozpowszechniających preparaty mumijo w płynie i nie tylko Panem Piotrem Maksymilianem Makowskim »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

KURS ASTROLOGII Z ELEMENTAMI ASTROCOACHINGU

Szkoła Astrologii Piotra Gibaszewskiego Solarius zaprasza na wyjątkowy, pierwszy w Polsce, autorski Kurs astrologii z elementami astrocoachingu.
więcej »