Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Lipiec

Autor Piotr Gibaszewski

Pora nieco obniżyć obroty po niezwykle intensywnej, ciekawej, ale także wyczerpującej i aktywnej wiośnie. Pozwól więc sobie na marnowanie czasu, długie piesze wędrówki, turystyczne włóczęgi, wyjazdy do zabitych dechami dziur, gdzie nic się nie dzieje, gdzie panuje spokój i nuda. W Twoim mocno skupionym na sprawach materii życiu takie chwile utraty kontroli nad rzeczywistością są wielkim błogosławieństwem. Opozycja Marsa sprawia, że nie będziesz w stanie być w ciągłym napięciu i konieczności bycia do dyspozycji, stawania na baczność wobec zawodowych wyzwań i obowiązków. Porzuć więc wszelkie poważne plany, działania i cele, które znów wkręciłyby Cię w kierat stresu, gonitwy i przemęczenia. Takie nicnierobienie będzie mieć zadziwiająco korzystne konsekwencje – zarówno dla Twojego ciała, jak też psychiki i ducha. Trygon Jowisza, oraz odpoczynek zaś od codziennego szaleństwa, pomogą Ci odnaleźć swoją duchową misję i źródło prawdziwego szczęścia.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 04-10.07
Co nas czeka w tym tygodniu. 04-10.07
Burzliwa gorąca pogoda, nów Księżyca, oraz masa ważnych układów na niebie. Kolejny tydzień wakacji zapowiada się bardzo ciekawie. Co nas zatem czeka w pierwszym tygodniu lipca? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 02.07
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 27.06 - 03.07
O nudzie i stagnacji możesz zapomnieć. Pierwsze dni wakacji przyniosą bowiem spore przyspieszenie, liczne zmiany, nowości, niespodzianki i zaskakujące zwroty sytuacji. Opozycja Marsa nie daje... »
Roczny: 2016
Należała Ci się sowita nagroda za ciężką pracę, wysiłek i poświęcenia z ostatnich lat. I tę właśnie premię zbierzesz w niezwykle dla siebie szczęśliwym i pomyślnym, ale... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Cud mąki kokosowej

Wreszcie pojawiła się na rynku alternatywa dla pszenicy mąka kokosowa. Osoby, które nie mogły do tej pory cieszyć się białą mąką, od dziś mają możliwość zasmakować niebiańskich potraw z mąki kokosowej. Diabetycy, alergicy i osoby na diecie bezglutenowej znajdą w tej książce ciekawe propozycje potraw, które nie tylko będą smaczne, ale też wspomogą leczenie tych dolegliwości. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2016

O związkach Apokalipsy św. Jana i brytyjskim referendum. Czy Unia Europejska ma coś wspólnego z Janową Wielką Nierządnicą? O tym i o wielu innych tematach piszę w prognozie na czerwiec. Zapraszam do lektury.
więcej »